Me and My friends
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Melodii cool :x
Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez EmptySam Mai 21, 2011 11:39 pm Scris de Olgutza

» Moment intim intre Justin Bieber si Selena Gomez
Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez EmptySam Mai 21, 2011 11:33 pm Scris de Olgutza

» Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei
Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez EmptySam Mai 21, 2011 11:26 pm Scris de Olgutza

» Miley Cyrus, topless la salonul de tatuaj
Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez EmptySam Mai 21, 2011 1:30 am Scris de Olgutza

» Ian Somerhalder Fan Club
Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez EmptySam Mai 21, 2011 1:08 am Scris de Olgutza

» Ian Somerhalder :X
Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez EmptySam Mai 21, 2011 12:38 am Scris de Olgutza

» OMG!!! Justin nu exista
Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez EmptyLun Oct 11, 2010 8:19 pm Scris de Olgutza

» Taylor swift Fan Club
Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez EmptyDum Sept 19, 2010 5:09 am Scris de Olgutza

» Cel mai bun film
Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez EmptyDum Sept 19, 2010 5:02 am Scris de Olgutza

Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Sondaj

Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez

3 participanți

In jos

Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez Empty Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez

Mesaj  Olgutza Mier Sept 01, 2010 5:15 pm

Justin Bieber a marturisit cateva secrete legate de preferintele sale in domeniul ‘tipelor’ de care s-ar putea indragosti, spunand ca Miley Cyrus nu este chiar genul sau de fata.
Asta nu inseamna ca Miley nu este ok, a tinut sa precizeze tanarul artist, insa nu s-a vedea combinat cu vedeta de la Disney sau cu o alta fata care ar avea aceeasi personalitate. Desi cei doi chiar au facut echipa la inregistrarile pentru videoclipul piesei We Are the World 25, dedicata victimelor din Haiti.
Intrebat cine s-a incadra totusi in tiparul tipei ideale, Justin a dat un raspuns cat se poate de ‘matur’: Beyonce Knowles! iar Selena Gomez urmeaza indeaproape, pentru aspectul ei fizic.

Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez Justin-bieber-530x412
Olgutza
Olgutza
Admin
Admin

Mesaje : 117
Data inscriere : 06/06/2009
Varsta : 27
Localizare : peste tot:X:X:X

https://meandmyfriends.forumgratuit.ro

Sus In jos

Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez Empty Re: Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez

Mesaj  Ellyx Joi Sept 02, 2010 4:04 am

Wink)Nice..nu-i place Miley..dar ii place Selena...n-am nik impotriva....sunt gusturile lui..dar totusi...ele sunt mai mari ca el..nu-i asa?Smile) Question Laughing Surprised


Ultima editare efectuata de catre Ellyx in Joi Sept 02, 2010 10:32 pm, editata de 1 ori
Ellyx
Ellyx
ღCooL Kidღ
ღCooL Kidღ

Mesaje : 72
Data inscriere : 08/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde ma vedeti:P

Sus In jos

Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez Empty Re: Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez

Mesaj  x3 Clarutz x3 Joi Sept 02, 2010 4:23 am

Ma rog...nu cu mult doar cu vreun an sau 2 da' ce mai conteaza nu !!!
Intotdeauna mi sa aprut ciudat sa vezi baieti indragostiti de fete mei mari sau si mai si sa fie impreuna shi oricum ea e mai inalta ca el : )))
x3 Clarutz x3
x3 Clarutz x3
Nou venit!
Nou venit!

Mesaje : 22
Data inscriere : 01/09/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe Luna :P

Sus In jos

Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez Empty Re: Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez

Mesaj  Ellyx Joi Sept 02, 2010 10:36 pm

Like a Star @ heaven Mie nu mi se pare o problema ca un baiat sa fie cu o fata mai mare ca el...mai ales dak e doar cu cativa ani mai mare....dar problema e ca ele sunt cu mult mai inalte ca el!! What a Face Si in plus ...eu cunosc fete care au placut sau inca plac pe baieti mai mici ca ele..deci ...nu e ceva foarte anormal..mai laes dak e cu un an sau doi mai mare...dar totusi J.B nu se potriveste cu Miley sau Selena...ele sunt mult prea inalte in comparatie cu el Neutral


Ultima editare efectuata de catre Ellyx in Sam Sept 04, 2010 12:43 am, editata de 1 ori
Ellyx
Ellyx
ღCooL Kidღ
ღCooL Kidღ

Mesaje : 72
Data inscriere : 08/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde ma vedeti:P

Sus In jos

Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez Empty Re: Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez

Mesaj  Olgutza Vin Sept 03, 2010 2:15 am

mie mi se pare ciudat ideea ca fata sa fie mai mare! acum serios inainte femeile se casatoreau cu barbati care aveau cu 5-10 ani in plus fata de ele Laughing Laughing Laughing
Olgutza
Olgutza
Admin
Admin

Mesaje : 117
Data inscriere : 06/06/2009
Varsta : 27
Localizare : peste tot:X:X:X

https://meandmyfriends.forumgratuit.ro

Sus In jos

Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez Empty Re: Justin Bieber nu o vrea pe Miley Cyrus ci pe Selena Gomez

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum