Me and My friends
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Melodii cool :x
Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac EmptySam Mai 21, 2011 11:39 pm Scris de Olgutza

» Moment intim intre Justin Bieber si Selena Gomez
Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac EmptySam Mai 21, 2011 11:33 pm Scris de Olgutza

» Justin Bieber va lansa un parfum pentru femei
Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac EmptySam Mai 21, 2011 11:26 pm Scris de Olgutza

» Miley Cyrus, topless la salonul de tatuaj
Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac EmptySam Mai 21, 2011 1:30 am Scris de Olgutza

» Ian Somerhalder Fan Club
Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac EmptySam Mai 21, 2011 1:08 am Scris de Olgutza

» Ian Somerhalder :X
Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac EmptySam Mai 21, 2011 12:38 am Scris de Olgutza

» OMG!!! Justin nu exista
Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac EmptyLun Oct 11, 2010 8:19 pm Scris de Olgutza

» Taylor swift Fan Club
Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac EmptyDum Sept 19, 2010 5:09 am Scris de Olgutza

» Cel mai bun film
Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac EmptyDum Sept 19, 2010 5:02 am Scris de Olgutza

Septembrie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Sondaj

Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac

3 participanți

In jos

Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac Empty Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac

Mesaj  Olgutza Mar Sept 07, 2010 11:03 pm

Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac Untitl11

Nu putem nega ca Justin Bieber are o multime de fane care si-ar dori sa petreaca macar o singura zi cu el iar cum cantaretul nu este implicat in nici o relatie momentan…luati un pix si notati-va.

Justin Bieber a dezvaluit ceea ce apreciaza la o potentiala prietena. El a declarat ca “ea trebuie sa aiba o personalitate draguta, un simt al umorului dezvoltat, ochi frumosi si creier. Care e sensul de a avea o prietena frumoasa daca nu poti sa vorbesti cu ea? Ai vrea sa poti sta la cina cu ea si sa ai o conversatie modesta“.

De asemenea cantaretul prefera o infatisare mai naturala: “Nu-mi plac fetele care se fardeaza in exces astfel incat sa nu le poti vedea fata. Unele fete sunt frumoase, dar nesigure si arata mult mai bine nemachiate, dar decid sa puna tone de farduri pe fata lor.”

Justin Bieber a dezvaluit ca atunci cand agata o fata prefera sa fie linistit si surprinzator. “Depinde de situatie. Dar la inceputul conversatiei nu ii dau de inteles nimic – trebuie sa astepte un pic. Apoi, poate la sfarsitul conversatiei, o intreb ceva de genul ‘Ai cumva un numar de telefon la care as putea sa te contactez?’ Cam asa merge de obicei.”

Asa ca daca esti frumoasa, desteapta, cu simtul umorului, nu folosesti prea multe farduri si ai sansa de a vorbi macar o data cu Bieber, e posibil ca Justin sa-ti ceara numarul de telefon.
Olgutza
Olgutza
Admin
Admin

Mesaje : 117
Data inscriere : 06/06/2009
Varsta : 27
Localizare : peste tot:X:X:X

https://meandmyfriends.forumgratuit.ro

Sus In jos

Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac Empty Re: Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac

Mesaj  Ellyx Mier Sept 08, 2010 4:25 am

Da..de parca as avea vreodata ocazia sa vorbesc cu J.B:))Smile)Smile)...PENIBIL Razz ....Dar oricum...imi place articolul I love you
Ellyx
Ellyx
ღCooL Kidღ
ღCooL Kidღ

Mesaje : 72
Data inscriere : 08/04/2010
Varsta : 26
Localizare : Oriunde ma vedeti:P

Sus In jos

Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac Empty Re: Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac

Mesaj  x3 Clarutz x3 Dum Sept 19, 2010 4:13 am

Tare de unde lai gasit ...shi mrg...are niste gusturi super !?Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac 1justin
x3 Clarutz x3
x3 Clarutz x3
Nou venit!
Nou venit!

Mesaje : 22
Data inscriere : 01/09/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe Luna :P

Sus In jos

Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac Empty Re: Justin Bieber a dezvaluit ce gen de fete ii plac

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum